Spolupráca

O naše turistické pasy je v našom online obchode veľký záujem medzi turistami rôznych vekových kategórií. Aby sme ich dostali k milovníkom turistiky ešte bližšie, rozširujeme predaj turistických pasov aj do kamenných prevádzok. Naše produkty tak môžete predávať aj vy vo vlastnej prevádzke.

S kým spolupracujeme?

Sme otvorení spolupráci s rôznymi relevantnými prevádzkami ako napr. obchodmi so suvenírmi, turistickými centrami či inými miestami, ktoré sú spojené s témou turistiky. Máte pocit, že turistické pasy a ďalšie naše produkty by sa hodili práve do vašej ponuky? Dajte nám o sebe vedieť na e-mail uvedený nižšie a radi sa o možnosti spolupráce pobavíme.

Cenník spolupráce

Keďže nám záleží na tom, aby sa naše produkty dostali na tie správne miesta a boli pre ľudí ešte dostupnejšie, cenník jednotlivých spoluprác tvoríme individuálne. Vždy sa snažíme odvíjať od možností a potrieb potenciálneho predajcu a hľadáme spolupráce, ktoré budú dávať zmysel nielen nám, ale aj vám. Preto, ak máte záujem o návrh individuálnej cenovej ponuky, neváhajte nám napísať.

Základné informácie o vás a vašej predstave o spolupráci nám môžete napísať sem:
info@naturu.sk

Naše produkty kúpite aj na týchto miestach:

TBT.SK – slovenské tradičné suveníry
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry
Múzem TANAP-u v Tatranskej Lomnici