O NÁS

Sme partia mladých ľudí a kamarátov zo Slovenska, ktorí si bez cestovania, hôr a prírody nevedia predstaviť svoj život. Príbeh Naturu sa začal písať počas našich spoločných túr. Horské chaty nás často zachránili pred nepriazňou tatranského počasia a, samozrejme, aj vrúcne pohostili. Nie je žiadnym tajomstvom, že každá horská chata má svoju vlastnú pečiatku, ktorá môže byť peknou spomienkou na chvíle v nej. Kam však s ňou? Vďaka tejto otázke vznikla vlajková loď našich vecičiek – Tatranský pas.

Za každým výtvorom stoja výnimoční ľudia

Tatranský pas, turistický záznamník pečiatok a zážitkov z tatranských chodníkov, majú vo svojich batohoch už tisícky Slovákov. Ten pocit, keď vidíme, ako naše horské pasy spájajú kamarátov či celé rodiny, je na nezaplatenie. Postupne sa k nemu pridali aj ďalšie zaujímavé vecičky, ktoré sú vyrobené s láskou a úctou k prírode. Za každým naším výtvorom stoja výnimoční ľudia, ktorí do jeho tvorby vložili kus seba a my im za to veľmi ďakujeme.

Naturu sme my všetci - milovníci hôr, turistiky a prírody

Na našich sociálnych sieťach alebo priamo v produktoch si môžete všimnúť fotografie, ktoré nám posielajú naši zákazníci do správ alebo nás označujú na svojich profiloch. Spoločne vytváramekomunitu milovníkov prírody, hôr a našej krajiny. Svojimi potulkami po turistických chodníkoch sa stávate inšpiráciou nielen pre svoje okolie, ale pre mnohých ďalších, ktorí sa k vašim krásnym fotografiám dostanú cez naše sociálne siete. Hory, príroda a pohyb sú predsa láska. Povedzme to celému svetu!

1 z 5