• Packeta - Výdajné miesto a Z-BOX

  Cena: 2.20 €

  Vyzdvihnutie zásielky navýdajných miestach spoločnosti Packeta, ako aj vyzdvihnutie na samooobslužných výdajných miestach (Z-BOX), patria k moderným spôsobom doručenia a následného prevzatia zásielky zákazníkom. Zákazník si sám vyberie, kde a kedy si zásielku preberiete a to tak, aby to čo najlepšie vyhovovalo jeho podmienkam a požiadavkám.

  Dodacia doba: D + 1 (1 pracovný deň od podania zásielky u dopravcu)*

 • Packeta - Doručenie na adresu

  Cena: 3.20 €

  Pohodlný spôsob doručenia zásielky prostredníctvom kuriéra Packeta. Či už do práce alebo domov – adresu doručenia si zvolí sám zákazník. O dni a čase doručovania balíka je zákazník vopred informovaný priamo spoločnosťou Packeta.

  Dodacia doba: D + 1 (1 pracovný deň od podania zásielky u dopravcu)*

 • Upozornenie: V súčasnej dobe neprevádzkujeme kamennú predajňu. Osobný odber nie je možný.

  *Dodacia lehota deklarovaná dopravcom. V prípade vianočných sviatkov alebo iných neočakávaných udalostí sa môže doba dodania predĺžiť.

  Ďalšie odpovede týkajúce sa možností doručenia a platby za tovar nájdete v sekcii: FAQ - Často kladené otázky a odpovede

1 z 3
 • Platba kartou online

  Cena: ZDARMA

  Na spracovanie online platieb využívame platobnú bránu Stripe. Tá patrí k jedným z najväčších a najbezpečnejších poskytovateľom online platieb na svete. Pomocou platobnej brány Stripe je možné platiť najpoužívanejšími platobnými kartami – Visa, Master Card, American Express.

 • Apple Pay / G-Pay

  Cena: ZDARMA

  Moderný spôsob platby online pomocou digitálnej peňaženky vo vašom smartfóne alebo v inteligentných hodinkách.

 • Platba na dobierku

  Cena: + 1.20 €

  V prípade platby na dobierku zaplatíte za tovar v hotovosti alebo kartou priamo pri jeho prevzatí. Platí pre všetky spôsoby dopravy balíka.

1 z 3